Які продукти небезпечно їсти хворим на рак?

Так не всі продукти є корисними для нашого зродов'я, а деякі з них є небезпечними під час того коли ми хворі. Лікарі дали коментар, що не варто вживати тим хто хворий на рак.

Відомий лікар-дієтолог Оксана Скиталінська повідомила, що онкохворим людям потрібно виключити з раціону цукор, оскільки рак його “любить”.

Глюкоза живить ракові клітини, наповнює енергією і сприяє їх поширенню по організму.

За словами лікаря, стан людей, хворих на рак, також погіршує смажена їжа і продукти, які стимулюють запалення, зокрема, ті в яких є омега-6 жирні кислоти (ряд олій – соняшникова, кукурудзяна та соєва).

Основу раціону онкохворих повинні складати легкозасвоювані продукти з великою кількістю фітонутрієнтів (біологічно активні компоненти – ред.), Тобто фітонутрієнти, які містяться в продуктах рослинного походження: ягоди, зелень, горіхи, насіння, а також спеції, зокрема, куркума, імбир , часник, цибулю.

Лікар додала, що хворим на рак варто їсти продукти, які покращують детоксикаційну функцію печінки – брокколі, свіжу капусту. Також хворим на рак варто включить в раціон червону капусту, фіолетову цибулю і гарбуз.

Press «Like» and get the best posts on Facebook ↓

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Які продукти небезпечно їсти хворим на рак?