10 помилок про техніку, які ми всі переказуємо один одному

Чи правда, що телефон шкідливо залишати на зарядці на всю ніч? Зовсім ні. І це далеко не єдиний міф про техніку, що ми повторюємо один одному з року в рік. Пора розібратися, від яких «фактів» про гаджети краще позбутися.

Український День обрав 10 найбільш поширених помилок про роботу техніки і сьогодні розповімо, чому не варто приймати їх на віру.

Міф № 1. Чим більше мегапікселів у камери, тим краще фото

Мегапікселі не впливають на якість або красу фотографій. Від них залежить лише розмір фото. На якість знімків впливає багато інших параметрів, наприклад оптика і фізичний розмір матриці, а також навички самого фотографа.

Міф № 2. Телефон не можна залишати заряджатися на всю ніч, так як це шкодить батареї

Сучасні смартфони працюють на літій-іонних батареях і перестають заряджатися, коли позначка досягає 100%. Але навіть коли це станеться, зарядний пристрій продовжить споживати невелику кількість струму. Так що якщо і не варто залишати телефон підключеним до електромережі, то тільки з метою економії

Міф № 3. Високий рівень мобільного сигналу означає добрий зв’язок

Все палички в кутку екрану смартфона далеко не завжди гарантують безперебійну зв’язок. Ці позначки показують, наскільки сильний сигнал ви отримуєте від найближчої вежі стільникового зв’язку. Вони не демонструють якість зв’язку і швидкість передачі даних. Якщо до вишки підключено забагато людей, то проблеми зі зв’язком можуть виникнути, навіть якщо ви бачите все палички на екрані.

Міф № 4. Комп’ютери Mac стійкі до вірусів

Ні в однієї комп’ютерної системи немає імунітету до вірусів. Але є кілька теорій, чому комп’ютери Mac отримують менше шкідливих програм. По-перше, віруси пишуть для найбільш поширених систем, тобто для Windows, а не Mac OS. По-друге, в Mac OS менше вразливих місць. Але це все одно не забезпечує імунітету до вірусів: комп’ютери все ще можна заразити шкідливою програмою, просто приклавши трохи більше зусиль.

Міф № 5. Режим інкогніто захищає ваші дані

Багато користувачів просто не дочитують те, що написано в вікні браузера, коли переходять в режим інкогніто. Насправді він стирає лише локально збережені дані. Будь зовнішнє джерело (відвідані веб-сайти, інтернет-провайдер, адміністратор мережі) все ще може відстежити вашу активність.

Міф № 6. Функція «Оновити» прискорює роботу Windows

Кнопка «Оновити», яку ми натискаємо на робочому столі або у вікні браузера, просто оновлює всі іконки відповідно до останніх змін. Наприклад, ви змінили назву папки, але воно залишилося колишнім. Ви натискаєте «Оновити», і назва змінюється на нове. Іноді 1-2 секунд, поки ви вибираєте цю функцію, досить, щоб комп’ютер налагодив роботу, тому може здатися, ніби він дійсно прискорився.

Міф № 7. Потрібно використовувати тільки оригінальні зарядні пристрої

Оригінальні пристрої можуть швидше заряджати гаджети, але якісні аналоги інших відомих фірм нічим не загрожують вашому девайсу. Шкоди можуть завдати дешеві підробки, тому, якщо ви хочете заощадити і купити неоригінальний зарядник, досить звертати увагу на ціну і фірму, а також на параметр, що впливає на час зарядки – величину вихідного струму (вимірюється в амперах).

Міф № 8. Потрібно завжди безпечно витягувати USB

Якщо під час роботи з USB-носієм ви не зчитуєте дані і не записуєте їх, то його можна спокійно витягнути, не добираючи «Безпечне вилучення пристрою». При виборі даного режиму операційна система просто перевіряє, що всі зміни збережені і дані не передаються на носій.

Міф № 9. Не можна заряджати телефон, поки він не розрядиться до кінця

Це не відноситься до сучасних літій-іонним батареям. Насправді такі пристрої краще тримати зарядженими на 40-80%, а значить, не варто чекати, поки індикатор стане червоним.

Міф № 10. Сканери в аеропорту шкодять картками пам’яті

Рентгенівські сканери в аеропорту можуть нашкодити необробленої плівці нецифрових камер, але вони не пошкоджують і не перуть дані з карт пам’яті.

Чи багато хто з цих міфів ви вважали правдою? Може, ви хочете поділитися іншими корисними фактами про техніку? Пишіть в коментарях.

Press «Like» and get the best posts on Facebook ↓

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 помилок про техніку, які ми всі переказуємо один одному